Лагер на 10 годишните таланти преди Мастърс турнира - sofia.utre.bg

Лагер на 10 годишните таланти преди Мастърс турнира

23 август 2018, 19:00 | sofiautre.bg
  • Снимка:
    БФТенис

    Лагер на 10 годишните таланти преди Мастърс турнира

20 от родните ни таланти се подготвят под ръководството на Вадим Чергов и Илия Атанасов /личен треньор на Дейвид Илиев/

В рамките на три дни най-добрите ни състезатели до 10 годишна възраст при момчетата и момичетата провеждат лагер в „Национален ОББ тенис център" в Борисовата градина,съобщи БФ Тенис.

20 от родните ни таланти се подготвят под ръководството на Вадим Чергов и Илия Атанасов /личен треньор на Дейвид Илиев/.

От утре на кортовете на ТК "Дема", гр.София започва Мастърс турнир за момчета и момичета до 10 годишна възраст. Официалното откриване на надпреварата е утре в 13.00 часа, а финалите ще се играят в неделя.


Схема на провеждане:

Първоначално в групи по 4 състезатели по системата "всеки срещу всеки". Първият и вторият в класирането на групите образуват първа осмица, в която се играе усъвършенствана схема до пълно разпределение на местата. По същия начин третият и четвъртият в класирането на групите играят за местата от 9-о до 16-о.


По време на Мастърс-турнира ще бъдат организирани две презентации за треньори и родители:

Петък (24.08) от 17:30 ч.: Презентация на тема "Правилното възстановяване".

Събота (25.08) от 17:30 ч.: Презентация на Матей Пампулов на тема "Пътят на развитието на съвременния тенисист".


Списък приети момчета :

1. Стелиан Апостолов ТК "Академик 83", гр.Пловдив

2. Дейвид Илиев ТК "Локо 98", гр.Пловдив

3. Калоян Шиков ТК "Ямбол 2005", гр.Ямбол

4. Боян Влахов ТК "1882", гр.София

5. Димитър Топчийски ТК "Авеню", гр.Бургас

6. Станислав Косев ТК "Кристи", гр.Дряново

7. Цветомир Косев ТК "Барс", гр.Велико Търново

8. Момчил Марков ТК "Диана", гр.София

9. Алекс Костов ТК "Бароко Спорт", гр.София

10. Александър Толев ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив

11. Виктор Атанасов ТК "Осогово Елит", гр.Кюстендил

12. Иван Иванов ТК "Испано", гр.Варна

13. Александър Митев ТК "Приста 2011", гр.Русе

14. Руси Георгиев ТК "Свиленград", гр.Свиленград

15. Мартин Бонев ТК "Димитровград", гр.Димитровград

16.Виктор Боев ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен


Списък приети момичета :

1. Мая Енчева ТК "Авеню", гр.Бургас

2. Валерия Гърневска ТК "Българов", гр.Габрово

3. Михаела Бобева ТК "Авеню", гр.Бургас

4. Силвия Стайкова ТК "Роза", гр.Казанлък

5. Мария Маргаритова ТК "Хасково 2015", гр.Хасково

6. Габриела Георгиева ТК "Асеновград", гр.Асеновград

7. Елена Чолакова ТК "Плевен 90", гр.Плевен

8. Александра Рангелова ТК "Локо 98", гр.Пловдив

9. Мария Димитрова ТК "Дема", гр.София

10. Андрея Глушкова ТК "Дема", гр.София

11. Никол Иванова ТК "Виа Тенис Стар", гр.София

12. Рая Костова ТК "Черно море Елит ", гр.Варна

13. Златина Ангелова ТК "Испано", гр.Варна

14. Моника Господинова ТК "Диана", гр.София

15. Анастасия Бързакова ТК "Диана", гр.София

16. Рафаела Симеонова ТК "Ямбол 2005", гр.Ямбол



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета