ПСЖ в тежка група на ШЛ с Ливърпул и Наполи - sofia.utre.bg

ПСЖ в тежка група на ШЛ с Ливърпул и Наполи

31 август 2018, 11:26 | sofiautre.bg
  • Снимка:
    btv

    Анчелоти се връща в Париж начело на неаполитанците

Анчелоти се връща в Париж начело на неаполитанците




Станаха ясни всички дати и часове за срещите от груповата фаза на Шампионската лига през новия сезон. Важно е да се отбележи, че от тази година мачовете ще стартират в 19:55 и 22:00 часа, а не както досега само от 21:45 часа.

Winbet - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

Цялата програма по дати и часове групите:

Група А
Брюж, Борусия (Дортмунд), Монако, Атлетико (Мадрид)
Кръг 1 (18 септември)
22:00 часа: Клуб Брюж - Борусия (Дортмунд)
22:00 часа: Монако - Атлетико (Мадрид)

Кръг 2 (3 октомври)
22:00 часа: Атлетико (Мадрид) - Клуб Брюж
22:00 часа: Борусия (Дортмунд) - Монако

Кръг 3 (24 октомври)
19:55 часа: Клуб Брюж - Монако
22:00 часа: Борусия (Дортмунд) - Атлетико (Мадрид)

Кръг 4 (6 ноември)
19:55 часа: Монако - Клуб Брюж
22:00 часа: Атлетико (Мадрид) - Борусия (Дортмунд)

Кръг 5 (28 ноември)
19:55 часа: Атлетико (Мадрид) - Монако
22:00 часа: Борусия (Дортмунд) - Клуб Брюж

Кръг 6 (11 декември)
22:00 часа: Клуб Брюж - Атлетико (Мадрид)
22:00 часа: Монако - Борусия (Дортмунд)

Група В
Барселона, Тотнъм, ПСВ, Интер
Кръг 1 (18 септември)
19:55 часа: Барселона - ПСВ (Айндховен)
19:55 часа: Интер - Тотнъм

Кръг 2 (3 октомври)
22:00 часа: Тотнъм - Барселона
22:00 часа: ПСВ (Айндховен) - Интер

Кръг 3 (24 октомври)
19:55 часа: ПСВ (Айндховен) - Тотнъм
22:00 часа: Барселона - Интер

Кръг 4 (6 ноември)
22:00 часа: Тотнъм - ПСВ (Айндховен)
22:00 часа: Интер - Барселона

Кръг 5 (28 ноември)
22:00 часа: ПСВ (Айндховен) - Барселона
22:00 часа: Тотнъм - Интер

Кръг 6 (11 декември)
22:00 часа: Барселона - Тотнъм
22:00 часа: Интер - ПСВ (Айндховен)

Група С
Ливърпул, ПСЖ, Наполи, Цървена звезда
Кръг 1 (18 септември)
22:00 часа: Ливърпул - ПСЖ
22:00 часа: Цървена звезда - Наполи

Кръг 2 (3 октомври)
19:55 часа: ПСЖ - Цървена звезда
22:00 часа: Наполи - Ливърпул

Кръг 3 (24 октомври)
22:00 часа: ПСЖ - Наполи
22:00 часа: Ливърпул - Цървена звезда

Кръг 4 (6 ноември)
19:55 часа: Цървена звезда - Ливърпул
22:00 часа: Наполи - ПСЖ

Кръг 5 (28 ноември)
22:00 часа: ПСЖ - Ливърпул
22:00 часа: Наполи - Цървена звезда

Кръг 6 (11 декември)
22:00 часа: Ливърпул - Наполи
22:00 часа: Цървена звезда - ПСЖ

Група D
Локомотив (Москва), Шалке 04, Порто, Галатасарай
Кръг 1 (18 септември)
22:00 часа: Галатасарай - Локомотив (Москва)
22:00 часа: Шалке 04 - Порто

Кръг 2 (3 октомври)
19:55 часа: Локомотив (Москва) - Шалке 04
22:00 часа: Порто - Галатасарай

Кръг 3 (24 октомври)
22:00 часа: Локомотив (Москва) - Порто
22:00 часа: Галатасарай - Шалке 04

Кръг 4 (6 ноември)
22:00  часа: Порто - Локомотив (Москва)
22:00 часа: Шалке 04 - Галатасарай

Кръг 5 (28 ноември)
19:55 часа: Локомотив (Москва) - Галатасарай
22:00 часа: Порто - Шалке 04

Кръг 6 (11 декември)
19:55 часа: Галатасарай - Порто
19:55 часа: Шалке 04 - Локомотив (Москва)

Група Е
Аякс, АЕК, Бенфика, Байерн (Мюнхен)
Кръг 1 (19 септември)
19:55 часа: Аякс - АЕК (Атина)
22:00 часа: Бенфика - Байерн (Мюнхен)

Кръг 2 (2 октомври)
22:00 часа: Байерн (Мюнхен) - Аякс
22:00 часа: АЕК (Атина) - Бенфика

Кръг 3 (23 октомври)
19:55 часа: АЕК - Байерн (Мюнхен)
22:00 часа: Аякс - Бенфика

Кръг 4 (7 ноември)
22:00 часа: Байерн (Мюнхен) - АЕК (Атина)
22:00 часа: Бенфика - Аякс

Кръг 5 (27 ноември)
19:55 часа: АЕК (Атина) - Аякс
22:00 часа: Байерн (Мюнхен) - Бенфика

Кръг 6 (12 декември)
22:00 часа: Аякс - Байерн (Мюнхен)
22:00 часа: Бенфика - АЕК (Атина)

Група F
Шахтьор (Донецк), Манчестър Сити, Хофенхайм, Лион
Кръг 1 (19 септември)
19:55 часа: Шахтьор (Донецк) - Хофенхайм
22:00 часа: Манчестър Сити - Лион

Кръг 2 (2 октомври)
19:55 часа: Хофенхайм - Манчестър Сити
22:00 часа: Лион - Шахтьор (Донецк)

Кръг 3 (23 октомври)
22:00: Хофенхайм - Лион
22:00: Шахтьор (Донецк) - Манчестър Сити

Кръг 4 (7 ноември)
22:00 часа: Лион - Хофенхайм
22:00 часа: Манчестър Сито - Шахтьор (Донецк)

Кръг 5 (27 ноември)
22:00 часа: Хофенхайм - Шахтьор (Донецк)
22:00 часа: Лион - Манчестър Сити

Кръг 6 (12 декември)
22:00 часа: Шахтьор (Донецк) - Лион
22:00 часа: Манчестър Сити - Хофенхайм

Група G
Реал (Мадрид), Рома, ЦСКА (Москва), Виктория (Пилзен)
Кръг 1 (19 септември)
22:00 часа: Реал (Мадрид) - Рома
22:00 часа: Виктория (Пилзен) - ЦСКА (Москва)

Кръг 2 (2 октомври)
22:00 часа: ЦСКА (Москва) - Реал (Мадрид)
22:00 часа: Рома - Виктория (Пилзен)

Кръг 3 (23 октомври)
22:00 часа: Рома - ЦСКА (Москва)
22:00 часа: Реал (Мадрид) - Виктория (Пилзен)

Кръг 4 (7 ноември)
19:55 часа: ЦСКА (Москва) - Рома
22:00 часа: Виктория (Пилзен) - Реал Мадрид

Кръг 5 (27 ноември)
19:55 часа: ЦСКА (Москва) - Виктория (Пилзен)
22:00 часа: Рома - (Реал Мадрид)

Кръг 6 (12 декември)
19:55 часа: Реал (Мадрид) - ЦСКА (Москва)
19:55 часа: Виктория (Пилзен) - Рома

Група Н
Ювентус, Манчестър Юнайтед, Валенсия, Йънг Бойс
Кръг 1 (19 септември)
22:00 часа: Валенсия - Ювентус
22:00 часа: Йънг Бойс - Манчестър Юнайтед

Кръг 2 (2 октомври)
19:55 часа: Ювентус - Йънг Бойс
22:00 часа: Манчестър Юнайтед - Валенсия

Кръг 3 (23 отомври)
19:55 часа: Йънг Бойс - Валенсия
22:00 часа: Манчестър Юнайтед - Ювентус

Кръг 4 (7 ноември)
19:55 часа: Валенсия - Йънг Бойс
22:00 часа: Ювентус - Манчестър Юнайтед

Кръг 5 (27 ноември)
22:00 часа: Манчестър Юнайтед - Йънг Бойс
22:00 часа: Ювентус - Валенсия

Кръг 6 (12 декември)
22:00 часа: Йънг Бойс - Ювентус
22:00 часа: Валенсия - Манчестър Юнайтед



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета